Polių gręžimas

Planuojate namo ar sodo statybas, o gal, tiesiog, ruošiatės įsirengti terasą ar tvorą? Tuomet jums prireiks mūsų paslaugų – polių gręžimas yra viena pagrindinių paslaugų, kurią atliekami nuomodami techniką. Polių gręžimo įrangą turime tiek prie mini ekskavatoriaus, tiek prie bobcat krautuvo siekiant patenkinti visų klientų poreikius. Dažnu atveju klientams reikia vienu užsakymu atlikti ne tik polių gręžimo, bet ir kasimo ar lyginimo darbus. Atsižvelgę į tai galime pasiūlyti individualiai naudingesnią techniką visiems jūsų darbams įvykdyti.

Polių gręžimas namo pamatams ir atraminėms sienutėms

Individualių namų statyboje dažniausiai naudojami 300mm grąžtai, o esant lengvai konstrukcijai ar tvirtam gruntui klientai renkasi ir 200mm, kurie gali gręžti įvairaus gylio polius, tai priklauso nuo kliento reikalavimo. Prieš atliekant gręžimą po pamato zona turi būti pašalintas augalinis sluoksnis.
Per vieną valandą išgręžiama nuo 6 iki 15 polių priklausomai nuo technikos, grunto sąlygų (birumo, akmenų kiekio) ir gylio.

Polių gręžimas terasoms, tvoroms

Terasų ir tvorų poliams įrengti dažniausiai naudojami – 200mm grąžtai, sudėtingesniam gruntui ar sąlygoms parenkami ir – 300 mm diametro. Kadangi šie poliai yra kiek seklesni, nuo 0,7m. iki 1,5m. gylio, jų per valandą galime išgręžti nuo 10 iki 25 vnt.

Scroll to Top